Dřevomodelář / tesař / stolař / truhlář pro dřevěné obalové materiály (m/ž/d)

Handwerk, Holz, Produktion
Heidenau, Sachsen
Vor 6 Monaten gepostet

Sachsens Spezialist und Marktführer für Industrie- und Exportverpackungen

Nabízíme průmyslové a exportní obaly na míru.Naše řešení jsou individuální, ekologická a promyšlená.Jako dřevomodelář / tesař / stolař / truhlář budete vyrábět dřevěné bedny téměř všech myslitelných rozměrů, přepravní podlahy až po podlahy pro těžká vozidla ve standardních i speciálních rozměrech a také obaly na míru pro exportní výrobky, které je třeba přepravovat nákladním autem, vlakem, lodí nebo letadlem.Mezi vaše hlavní zákazníky v Sasku patří saské strojírny a výrobci zařízení.

Vaším úkolem bude…

Řezání a výroba dřevěných beden, speciálních konstrukcí a balení vysoce kvalitního průmyslového zboží u obchodních partnerů nebo v Heidenau.

Zapadáte mezi nás, pokud…

  • jste ideálně vyučeni v oboru truhlářství,
  • máte zkušenosti s prací se dřevem a průmyslovou montáží,
  • máte znalost německého jazyka na úrovni B1,
  • máte řidičský průkaz skupiny B (řidičský průkaz na osobní auto) a případně také průkaz na vysokozdvižný vozík a jeřáb.
  • Disponujete zároveň flexibilitou z hlediska místa a času.

Nabízíme vám:

Můžete si vybrat, zda chcete pracovat trvale v sídle společnosti v Heidenaunebo v mobilním týmu velká oblast Drážďany.
Naši zaměstnanci jsou faktorem úspěchu naší společnosti. Nabízíme vám atraktivní pracovní prostředí, ve kterém můžete dynamicky, inovativně a s nadšením přispět k budoucnosti společnosti Holzindustrie Dresden GmbH. Jako moderní zaměstnavatel vám nabízíme přátelskou pracovní atmosféru, rozsáhlé sociální výhody a různé rámcové podmínky, kterými podporujeme slučitelnost rodiny a kariéry.
Máte zájem?

Pokud máte požadované vlastnosti a popsaná pracovní náplň vás oslovuje, těšíme se na vaši přihlášku.Zašlete nám prosím kompletní dokumenty k žádosti.
Herr Sven Wuschansky
Produktionsleiter
03529/52660021

Job Eigenschaften

Job KategorieVollzeit

Eine gültige E-Mail Adresse wird benötigt.
Eine gültige Telefonnummer wird benötigt.

Bitte stimmen Sie unserer Datenschutzerklärung zu. Ihre Daten werden nur zur Bearbeitung Ihrer Anliegen verwendet. (Weitere Informationen und Widerrufsbelehrung finden Sie in der Datenschutzerklärung.)